Labai džiaugiamės, kad domitės Lietuvoje užaugintomis sezoninėmis gėlėmis. Bendradarbiaujame su floristais, dekoratoriais, renginių organizatoriais, taip pat priimame užsakymus ir iš privačių asmenų. Jei esate privatus asmuo ir reikia gėlių, kreipkitės el. paštu geliuupe@gmail.com

Jei jus domina didmeninės gėlių kainos, siūlome prenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kur kas sezono metu, kas savaitę siunčiame gėlių pasiūlymus su kainoraščiu. Didmeninės kainos teikiamos asmenims turintiems individualios veiklos pažymėjimus arba verslo liudijimus bei įmonėms.

Naujienlaiškio prenumerata

* indicates required

PLATUS ASORTIMENTAS

Auginame virš 70 rūšių gėlių ir žalumos. Stebime pasaulines floristinio dizaino tendencijas ir augalus, kurie yra naudojami, bandome užauginti ir pristatyti savo klientams ir Lietuvoje.

Mūsų gėlės yra šviežios ir stiprios. Kadangi transportacijos laikas iki kliento durų yra minimalus, jūs visada turėsite geriausią produktą, o gėlių įvairovė sezono metu leis patenkinti visus jūsų klientų poreikius.

GREITAS PRISTATYMAS

Mūsų naujienlaiškis yra siunčiamas savaitę prieš pristatymą todėl galite planuoti savo darbą. Vilniaus ribose pristatome nemokamai tiesiai iki Jūsų durų.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt