Kada pristatote daugiamečius augalus?

Daugiamečių augalų sodmenys pas mus ūkyje yra kasami iš grunto ir juos galima atsiimti iš ūkio gegužės pradžioje. Augalai taip pat gali būti siunčiami kurjeriu.

Kada siunčiate jurginų sodmenis?

Jurginai yra siunčiami pavasarį nuo kovo pabaigos arba tada kai nėra šalčio tikimybės. Jurginai siunčiami paštomatu.

Kaip atrodo parduodami jurginų sodmenys?

Jurginų sodmenų dydis ir forma priklauso nuo kiekvienos jurginų veislės. Vieni yra stori ir stambūs, kiti gali būti smulkesni, ilgi, siauri ir pan. Mes parduodame jurginų sodmenis kurie buvo gauti perskeliant motininį jurgino kelmą. Sodmenį sudaro 1-3 šaknys su matomais arba miegančiais pumpurais jurgino kaklelio srityje. Stengiamės atrinkti gražiausius sodmenis o ne itin patrauklius visada pasiliekame sau 🙂 ir net jie puikiai auga ir bujoja.

Deja kai kurie jūsų jurginai neišdygo..

Kartą metuose vienas kitas toks pranešimas pasiekia mus. Gavę jurginų sodmenis ir turint pakankamai patirties galite įvertinti ar jie verti jūsų sodo. Jei ne, visada galite grąžinti siuntą (visą siuntą)14 dienų nuo siuntos gavimo per ir mes grąžinsime pinigus. Toliau augimo sąlygų mes nekontroliuojame. Mes jurginų sodmenis laikome kontroliuojamoje patalpoje, kur drėgmė ir temperatūra yra pritaikyta. Mes neatsakome už tai kokiomis sąlygomis jurginų sodmenys buvo laikomi iki sodinimo, kada ir į kokią žemę jie buvo pasodinti. Mes neatsakome už gamtos išdaigas – sausras, nepaliaujamą lietų ir pan. Primename kad jurginų sodmenis reikia laikyti vėsiai (3-7 C), maždaug 80 proc drėgnumo patalpoje. Jurginus reikia sodint į pakankamai šiltą, ne per šlapią dirvą gegužės pradžioje ar viduryje. Jurginai nepakenčia sausrų ar užmirkimo. Daugiau informacijos čia Jurginų auginimas

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
      Skaičiuoti pristatymo kainą