Tvarių vestuvių dekoravimas sezoninėmis gėlėmis

Vestuvės – tai ypatinga diena, kuri gali būti ne tik nuostabu, bet ir labiau tvari. Viena iš būdų tai pasiekti yra rinktis sezonines vietines gėles ir dekoruotis jomis gėles patiems arba samdytis profesionalias dekoravimo paslaugas naudojant gėles užaugintas Lietuvoje. Tai ne tik mažina ekologinį pėdsaką, bet ir sukuria unikalią ir asmenišką vestuvių atmosferą.

Sezoninės vietinės gėlės: gamtos grožis vestuvėse

Sezoninės gėlės gali būti puikus vestuvių dekoro elementas, nes jos yra lengvai prieinamos, bet ir atspindi gamtos skirtingumą kiekvieną metų laiką.

 1. Pavasario šviežumas: Rinkitės pavasario energiją su tokiomis gėlėmis kaip tulpės, alyvos, narcizai ar kitos žydinčios šakos.
 2. Vasaros pradžia paskendusi bijūnuose: jei norite vestuves dekoruoti bijūnais – geriausias metas tai birželio mėnuo, kai vietiniai gėlių ūkiai skęsta juose.
 3. Vasaros karnavalas: Vasaros įkarštyje būsite išskirtini su tokiomis gėlėmis kaip saulėgrąžos,levandos, kosmėjos, gvaizdūnės ar kitos sukuriančios šiltą, vasarišką nuotaiką.
 4. Rudenio paletė: Rudens vestuvėms pasirinkite gėles kaip hortenzijos, jurginai, nusispalvinanti šakų žaluma, atspindint rudens spalvų paletės įvairovę.

Dekoruosiu pati! Įvesite asmeniškumo prieskonį

Vienas iš tvaraus vestuvių principų yra sumažinti atliekų kiekį ir skatinti tvarius pasirinkimus. Sukurdami savo kompozicijas, ne tik įnešite unikalumo į savo vestuves, bet ir prisidėsite prie mažesnio aplinkos teršimo poveikio:

 1. Nuotakos puokštė: Nuotakos puokštė, kurioje panaudotos ir sezoninės gėlės, yra nepaprastai gražus simbolis vestuvių dienai.
 2. Stalo kompozicijos: Naudojant vietines gėles ir natūralius elementus, kaip krūmų šakas, uogas ar vaisius, sukursite stilingą stalo dekoraciją.
 3. Gėlių arka: Jei jūsų vestuvės vyks lauke, pasigaminkite gėlių sieną iš vietinių augalų, kuris atrodys ne tik nuostabiai, bet ir bus ekologiška.
 4. Dalinis sezoninių gėlių panaudojimas dekore: Vietines gėles galite naudoti ir kaip dalį jūsų viso vestuvių gėlių užsakymo, sukurdami ne tik simbolinį, bet ir aplinkai draugišką akcentą.

Sukurkite tvarias vestuves, kurios ne tik atspindi jūsų gyvenimo būdą ar stilių, bet yra ir draugiškos aplinkai. Naudodami sezonines vietines gėles, įnešite ir meilės gamtai jausmą savo vestuvių dieną.

Mūsų auginamas gėles šventėms galite peržiūrėti čia arba rašyti mums geliuupe@gmail.com

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
   Skaičiuoti pristatymo kainą